Prehľad služieb

Top ponuka

Služba Top ponuka a Cielená top ponuka je určená pre exkluzívne prezentácie Vašich nehnuteľností na najprestížnejších plochách serveru www.areality.sk.
Každá plocha pre Top ponuku sa skladá z pevne daného počtu pozícií, na ktorých sa zobrazujú do nej vložené nehnuteľnosti. Na každej ploche môže byť však zadaných viacero nehnuteľností než koľko je skutočný počet pozícií plochy.
Rotujúca pozícia: Pre každé jednotlivé zobrazenie plochy sa vždy náhodne vyberie odpovedajúci počet inzerátov podľa veľkosti plochy. Inzeráty a ich pozície sa teda v rámci zobrazovania plochy rovnomerne striedajú, "rotujú". Každá takto vložená nehnuteľnosť je účtovaná podľa cenníka danej plochy za každý deň jej zobrazovania.
Pevná pozícia: Realitná kancelária má možnosť si rezervovať niektorú konkrétnu pozíciu (alebo i viac pozícií) v rámci danej plochy. Na túto pozíciu je potom možné umiestniť i viac inzerátov rezervujúcej kancelárie, ktoré sa tu budú opäť rovnomerne striedať a na tejto pozícii nikdy nebudú zobrazené nehnuteľnosti iných RK. Jednotlivé inzeráty vkladané na rezervovanú pozíciu nie sú spoplatňované.

Generovanie domácej stránky

Viete si predstaviť, ako jednoducho sa dá inzerovať na internete, tak aby ste mali prehľad, a tak aby sa nestalo, že ste niekde zabudli vymazať objekt, ktorý je už dávno predaný? Také riešenie naozaj existuje systém www.areality.sk Vám ho ponúka. Ako to funguje? Je to veľmi jednoduché ! Stačí ak budete udržiavať svoje nehnuteľnosti na www.areality.sk aktuálne, a o Vašu stránku sa postará automatika. Už sa nebudete musieť na svojich stránkach zvlášť prihlasovať a znovu zadávať všetky nehnuteľnosti odznova. Tie sa tam automaticky zobrazia z našej stránky. Čiže ak zadáte na www.areality.sk novú ponuku, okamžite sa zobrazí aj na Vašej vlastnej stránke, ak vymažete ponuku z našej stránky, okamžite sa vymaže aj u Vás. Tento proces sa nazýva generovanie vlastnej ponuky na domovskej stránke a dá sa použiť na existujúce stránky ako aj na stránky, ktoré sa práve vyrábajú cez už pripravené šablóny. Ušetríte tým náklady na sprostredkovanie cez softvérové firmy a svoj čas, keď nebudete robiť všetko dvakrát.

Komunikačné rozhranie pre prenos nehnuteľností vlastným softvérom

Pre členov systému sme otvorili komunikačné rozhranie, cez ktoré môže RK zadávať nehnuteľnosti do systému vlastným softvérom. Nutná je úprava vlastného softvéru podľa bezpečnostných a technických podmienok www.areality.sk.

Multiple Listing Service - MLS

MLS, t.j. Multiple Listing Service je online systém na www.areality.sk umožňujúci spolupracovať skupine realitných kancelárií, ktoré súhlasia so zdieľaním vlastných zákaziek a informácií o nich v rámci MLS skupiny (aliancie ), s cieľom rýchlejšieho zrealizovania obchodu. Inak povedané, realitné kancelárie ponúkajú svoje vybrané nehnuteľnosti k spolupráci svojim partnerom z aliancie. Aliancia môže mať neobmedzený počet spolupracujúcich realitných kancelárií a vlastné pravidlá spolupráce, ktoré môžu byť určené viacerými kritériami ako min. cena nehnuteľnosti, deľba provízie medzi partnerov aliancie atď. MLS systém ponúka efektívnu formu komunikácie medzi partnermi pomocou polí Informácia pre MLS partnerov alebo Komentáre, ktoré plnia úlohu informačno-koordinačného kanálu. MLS je aj súčasťou generovania domovskej stránky, kde sa na Vašej web stránke zobrazujú nehnuteľnosti partnerov aliancie s Vašimi kontaktnými údajmi. Alianciu vytvára na požiadanie realizačný tím www.areality.sk.

Párovanie so zákazkami

Máte ponuku a potrebujete rýchlo a jednoducho nájsť vhodného záujemcu? Hľadáte pre Vášho klienta nehnuteľnosť a obávate sa neefektívnosti času stráveného nad hľadaním vhodnej ponuky? Aj v tomto prípade máme pre Vás účelné riešenie. Táto služba Vám umožní rýchlo a prehľadne nájsť konkrétny dopyt na Vašu konkrétnu ponuku a naopak. Vaše ponuky, resp. dopyty budú párovené s ponukami, resp. dopytmi iných realitných kancelárií.

Párovanie s inzerciou

Ide o ten istý princíp ako pri službe Párovanie so zákazkami, len s tým rozdielom, že sa páruje s ponukami, resp. dopytmi zo súkromnej inzercie.

Zvýraznenie nehnuteľností

Dostupná cielená reklama v systéme www.areality.sk. Pomocou služby "Zvýraznenie zákazky" vo výsledkoch vyhľadávania oslovíte vždy presne cieľovú skupinu návštevníkov. "Zvýraznenie zákazky" je cielená top ponuka, pri ktorej sa Vaša konkrétna nehnuteľnosť bude zobrazovať prednostne vo výpise na základe kritérií, ktoré si klient zadal. Perfektné cielenie zabezpečia kritéria ako: lokalita, kategória objektu a typ nehnuteľnosti. Ak si klient zadá požiadavky v súlade so zadaním Vašej nehnuteľnosti, uvidí Vašu ponuku vždy prednostne zaradenú a zvýraznenú.

Zvýraznenie vo výpise realitných kancelárií

Systém www.areality.sk ponúka pre realitné kancelárie aj možnosť zviditeľnenia sa v adresári realitných kancelárií inzerujúcich v systéme zaradením kontaktu kancelárie do sekcie Dávame do pozornosti. Pri prehľadávaní zoznamu realitných kancelárií budete medzi prvými na očiach potenciálnym klientom hľadajúcich vhodnú realitnú kanceláriu pre svoju nehnuteľnosť.

Zasielanie súkromnej inzercie

Na základe zadaných požiadaviek budú kancelárii na určený mail zasielané novinky zo súkromnej inzercie. Touto funkciou takto môžete monitorovať súkromnú inzerciu.

Videoprezentácia YouTube

Služba Videoprezentácia YouTube Vám umožní inovatívnym spôsobom predstaviť Vašu nehnuteľnosť prostredníctvom filmu bez použiťia kamery.

Z informácií o nehnuteľnosti a fotografií pre Vás pripravíme atraktívne video opatrené nahovoreným komentárom a hudobným podkladom. Okrem oživenia vašej inzercie na našich portáloch získate ďalší prezentačný nástroj. Môžete jednoducho

  • vkladať videoprezentáciu do vlastných stránok
  • zdieľať videoprezentáciu v sociálnych sieťach typu Facebook
  • zasielať odkazy na videoprezentáciu e-mailom

Vaša inzercia obsahujúca videoprezentáciu si zároveň zlepší pozíciu vo vyhľadávačoch a bude tak ešte bližšie k vašim budúcim klientom.
Powered by YouTube
Ďalšie informácie o službe nájdete tu.

Automatické exporty na ďalšie realitné servery

Ďalšie informácie nájdete tu:

Služba PARTNER AReality.sk

Realitný portál www.areality.sk Vám ponúka novú službu PARTNER, ktorá prináša obojstranné výhody ako realitnej kancelárii, tak aj portálu AReality.sk. Základný princíp spočíva v umiestnení malého loga AReality.sk na webových stránkach Vašej realitnej kancelárie. Za umiestnenie loga následne získate zaujímavé výhody.

Kliknite tu pre ďalšie informácie o službe Partner

Automatický posun zákaziek

Automatický posun zákaziek je nová služba, ktorá Vám umožní pre Vami určené skupiny zákaziek (napr. 2izb. byty na predaj) vykonávať posun automaticky vo Vami určenú dobu. Môžete si nastaviť ľubovoľné množstvo takých skupín a časov posunov a systém bude posuny vykonávať za Vás. Odpadne Vám tým nutnosť sa opakovane prihlasovať do členskej sekcie a zákazky posúvať ručne.

Kliknite tu pre ďalšie informácie o službe automatický posun zákaziek

TOPlist TOPlist